Board and Bridge 2019

Want to contact anyone on this page?  Email UsScroll down for a list of past Commodores.

damian
matts3
matts3
BrianWoodward3
sean3

Damian Kuzmin

Commodore

PC Matt Sanfilipppo

Vice Commodore

Brian Woodward

Rear Commodore

Sean Bliley

Treasurer

chrishat
tim
aileen
randy

Chris Mead

Secretary

PC Tim Ward

Board

Aileen Kowalski

Board

Randy McNaughton

Board

Liaison: Lift Crew

dave2

Jason Haines

Board

Greg Hermann

Board

Paul Mayr

Board

Dave Moore

Dockmaster

Past Commodores

1973........................................................ Gary Page

1974........................................... Richard Robertson

1975................................................... Robert Liebel

1976............................... Ed (Corky) Wienczkowski

1977....................................................... Lee Wright

1978........................................... John J. Kabasinski

1979......................................... Richard A. Walkow

1980..................................... William A. Heider, Sr.

1981................................................. Jerome Sinnott

1982..................................... Charles W. Farrington

1983..................................................... Jack Suleski

1984................................................ John A. Nowak

1985............................... Ed (Corky) Wienczkowski

1986................................................. Jerome Sinnott

1987..................................... William A. Heider, Sr.

1988..................................................... Terry Thorp

1989.......................................... Anthony Sanfilippo

1990.................................................. Bill Whiteford

1991.............................................. Thomas J. Miller

1992.................................................... Dave Runser

1993........................................................ Bill Liebel

1994................................................ James Maloney

1995..................................... Charles W. Farrington

1996............................................... William Gentile

1997.............................................. Clair Monschein

1998.......................................................... Tom Ruf

1999..................................................... Terry Thorp

2000.................................................... David Runser

2001..................................................... Clinton Fenn

2002.................................................. Mike Zalewski

2003............................................... Clair Monschein

2004......................................................... Dick Babo

2005............................................... Judie Monschein

2006.................................................. Steve Rohleder

2007................................................... Bill Whiteford

2008...................................................... Terry Thorp

2009........................................................ Jerry Trost

2010................................................. Dana Anderson

2011........................................................... Tim Ward

2012................................................... Walt Konstanty

2013.................................................... Bob McCarthy

2014.......................................................... Rick Trapp

2015.................................................... Dana Anderon

2016....................................................... Dave Runser

2017................................................... Matt Sanfilippo

2018................................................... Steve Rohleder

2019................................................. Damian Kuzmin

Charter Members

Sandra Jordan

P/C Judie Monschein • P/C Clair Monschein

P/C Jerry Sinnott • P/C Ed Wienczkowski